-22%

Настінне дзеркало з поличкою (Білий)
1 849 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: NT-2
+380 (66) 611-07-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало для ванної кімнати, спальні чи передпокою. Поличка, яка дозволяє зберігати косметику, парфуми, свічки або елементи декору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 150 мм |
| Висота | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴
